Deprecated: Function session_register() is deprecated in /www/t/i/u16733/public_html/index.php on line 3
TIENS katalóg výrobkov
Školenie:
Práca z domu aj cez internet
Kedy, kde:
www.nadomapraca.sk
Klikni pre viac informácii
Jediný kto ťa môže zastaviť na tvojej ceste úspechu si ty sám.    
Cibuľa Róbert- Prievidza, masérUžívam produkty Dr.Egrt na chudnutie 2 mesiace a zatiaľ som schudol 12 kg. Užívam slim shake, tablety fat burner a aloe na detox.
Irena Hírešová-Ilava20 rokov som trpela nadchou v zime aj v lete.Vďaka užívaniu produktov Tiens som sa tohto problému zbavila.
Marta Bábiková-Nitra Produkty spoločnosti Tiens som najskôr vyskúšala sama na sebe. Zamerala som sa na detoxikáciu lebo viem že to je na začiatku najdôležitejšie. Začala som užívať antilipidový čaj a chitosan. Postupne som vyskúšala všetky produkty a môžem povedať že odvtedy sa cítim super. Nepotrebujem žiadne lieky od bolesti, čo bolo pred tým pre mňa nemysliteľné. Samozrejme som nezostala iba pri sebe a postupne ich začali užívať všetci členovia mojej rodiny. Keď nevyskúšate nikdy nezistíte.
Soňa Tarneková-Považská Bystica Do spoločnosti Tiens som sa zaregistrovala aby som mohla nakupovať výrobky na zľave, lebo som chcela pomôcť svojej mame. Má 87 rokov a pred 2 rokmi mala mozgovú príhodu. Ostala bezvládna na lôžku z nepretržitým trasením ruky. Po roku a pol intenzívneho užívania výrobkov Tiens sme dosiahli tieto výsledky: ruka sa prestala triasť, upravil sa tlak, prestali slziť oči, prestali bolesti nôh a chrbtice. V súčastnej dobe dokáže za pomoci chodiť a sama sa aj najje. Lieky sa zredukovali zo 6 na 1.
Renata Dadová-PartizánskeMoja mama mala dosť zdravotných problémov. Silný prieduškový kašeľ,šteklenie na prieduškách,problémy s trávením, zlé pečeňové testy,slabá zrážanlivosť v krvi,.Začala užívať výrobky. Kordyceps,Chitosan,Kalcium,Antilipidový čaj,Vejkán.Po 2 -mesačnej kúre jej krvné testy boli v poriadku,akoby pred tým nemala žiaden problém. Sestrina svokra užívala Kordyceps,Chitosan,Antilipidový čaj,Po krátkej dobe sa zbaviala helikobakteru.
Darina Banziová-PezinokMoja sestra trpí astmou od ranného detstva. Po dvoch mesiacoch užívania antilipidového čaju s chitosanom sa jej zlepšilo dýchanie natoľko, že výrazne obmedzila vdychovanie spreju.
Zdenko Slabej-Považská BystricaZ mojej bývalej práce, ako lesník som si odniesol problémy s kolenom a kĺbmi. Ako som začal pracovať pre spoločnosť Tiens a oboznámil sa s produktami rozhodol som sa, že ich vyskúšam. Najskôr som si nasadil detoxikačnú kúru a hneď potom som si otvoril výrobky na kĺby-Gaj bao a Kordyceps. Po 3 mesiacoch sú problémy s kolenom a bedrovým kĺbom minulosťou.Ďakujem Tiens za tieto skvelé výrobky.
Janette Chudovská-Považská TepláS výrobkami spoločnosti Tiens som sa prvý krát stretla cez inzerát. Mala som problémy so žalúdkom – nemohla som jesť vyprážané jedlá, čerstvé buchty, piť kávu.Mala som vnútorné zápaly a vyhadzovali sa mi herpesy na ústach každú jar a jeseň. Často so užívala antibiotiká. Rozhodla som sa vyskúšať výrobky Tiens. Začala som očistou – antilipidový čaj + chitosan – a pokračovala som cordycepsom + Ca pre dospelých. Po pol roku užívania výrobkov Tiens tieto problémy úplne vymizli a kedže som zaregistrovaná, mám tieto výrobky za veľmi výhodnú cenu.
Alenka Jonášová-Brezová Pod Bradlom Do spoločnosti TIENS som sa zaregistrovala po účasti na prednáške , v produktoch som videla úžasnú šancu vylepšiť zdravie mojej rodiny. Všetci sme začali antilipidovým čajom a chitozanom detoxikovať organizmus , ja som pokračovala macou a práškom z divých mravcov- táto kombinácia mi dodala chýbajúcu energiu, pokračovala som spirulínou, lecitínovým biokalciom a cholikanom.Dlhoročné bolesti hlavy vzniknuté degeneráciou chrupavky krčnej chrbtice sú po 8 mesiacoch minulosťou ,postupne odchádzal pocit únavy a vyčerpanosti , kordycepsom sa mi zlepšila činnosť obličiek /bolesťami som trpela niekoľko rokov/, vymizli bolesti chrbtice, Banting tabletami som vyriešila problémi zo zápchou, Digest a HIFiber mi pomáha upraviť trávenie a verím, že ďalším užívaním si vyriešim štítnu žľazu a ďalšie problémy. Moja dcéra si HiFiberom upravila trávenie, GAJ BAOM vymizli bolesti chrbtice,začal pracovať imunitný systém /od narodenia mala zníženú imunitu, od 13 rokov časté bolesti chrbtice /. Môj 68 ročný otec si upravil vysoký krvný tlak, zbavil sa dlhoročného problému-DNY, ktorá sa pri užívaní produktov už neobjavila, pomaly odchádzajú bolesti kĺbov, úžasne sa zlepšila pohyblivosť, cíti sa veľmi dobre, prešiel očistou-antilipidovým čajom, dvojitou celulózou,pokračoval GAJ BAOM, postupne ostatnými kalciami, vejkanom, cesnakovým olejom, kordycepsom, zinkom, spirulínou. Mojej mame sa používaním masážneho prístroja z TIENS vstrebáva vypuklá kľúčna kosť a mojej dcére sa do týždňa zrástla rozštiepená kosť nad členkom / potvrdili to snímky na druhý deň úrazu a o týždeň po úraze/- pred úrazom zhodou okolností užívala GAJ BAO a po úraze na štvrtý deň pokračovala.Celej rodine sa antilipidovým čajom vyrovnal krvný tlak /dokonca i kolísavý/, čo je úplne fantastické a odkedy spávam na vankúši z TIENS, problémi so zaspávaním i nočné prebúdzanie zo spánku je preč a ráno vstávam plná energie.Ďakujem TIENS za možnosť zlepšiť zdravie sebe a celej rodine užívaním skvelých produktov TIENS aj za možnosť zlepšiť zdravie každému, komu môžem byť svojimi radami a skúsenosťami nápomocná
Jozef Orávik, Považská BystricaPočas detoxikacie som schudol 5 kg a posilnil som si imunitu tak, že úplne zmizli moje prechladnutia a chrípky ktoré som dovtedy vždy mával v prechodných obdobiach na jar a jeseň. Moja mama má osteoporózu a ešte pred nejakým časom nedokazála chodiť dlhšie ako pol hodinu.Po detoxikácii začala užívat gaj-bao a jej mobilita sa veľmi zlepšila.Keď predtým nedokázala vyjsť jedno poschodie po schodoch, teraz chodí pre lepšie vstrabávanie vapniku na šieste poschodie bez problémov
Zuzana Zahustelova-PúchovNiečo s osobnej skúsennosti s chudnutím s výrobkami Tiens. Ja osobne chudnem už asi 10 rokov. Skúšala som rôzne výrobky, tablety, diéty a dokonca som raz držala aj 42 dňovú hladovku, kedy som len pila čaje a nápoje na to určené zo zeleniny. Vždy to veľmi zle dopadlo, párkrát aj so zdravotnými problémami, za ktoré som si mohla sama a samozrejme po každom mojom chudnutí a nevydarenom pokuse prišiel jojo-efekt a 2-násobné naberanie váhy späť. Takže môj metabolizmus bol veľmi pomalý, telo v neustále v strese, takže všetku stravu ukladalo a to mi potvrdil aj nejeden doktor.Teraz som sa dostala k výrobkom Tiens, opäť sa mi telo dostáva do normálu, necítim sa unavená, nepociťujem hlad, nemám chuť na sladké a celý systém akým to funguje mi aj velˇmi vyhovuje. Pomaly chudnem, čo je už u mňa výhra, chcem v tom ešte neustále pokračovať a neskôr si váhu aj udržať.Veľa úspechov praje Zuzana

Ďaľšia strana

Váš košík (EUR)

    0,-

http://www.chatamarikova.dobryshop.eu/

Púpalkový olej-60 tab

34 ,-

Calcium na zníženie cukru

36 ,-

Maca-60 bal pre ženy

50 ,-

Sue Bao - Akupunktúrny prístroj

235 ,-

Používanie akýchkoľvek častí tejto prezentácie je možné výhradne po predchádzajúcom súhlase majiteľa stránky.
Ján Zvak, Pružina 437, 01822, IČO: 40307433, DIČ: 1034117062
page created & designed by Geto sw 2014